Tatranský profil

Ak chcete mať vôňu lesa priamo vo svojom domove, záhrade či na chate, je pre Vás najlepším výberom práve tatranský profil, ktorý oživí každý priestor a je najpoužívanejším drevo-materiálom. Drevený profil je esteticky zaujímavým doplnkom interiéru aj exteriéru. Jeho výhodami sú skvelé fyzikálne vlastnosti ako izolácia tepla a mechanická odolnosť voči vonkajším podmienkam a zaťaženiam. 

U nás je nájdete tatranský profil v mnohých variantoch dĺžok a hrúbok. K najžiadanejším patria obkladové palubovky zo smreku severského, ktorého drevo sa vyznačuje vyššou hustotou, a teda aj odolnosťou. Typickým znakom tatranského profilu je spoj v tvare písmena V, ktorý pozostáva z pera a drážky.

Tatranský profil má mnoho možností využitia ako napríklad: obklad steny, schodov a stropy aj drevené fasády, obitie záhradných domčekov, chatiek, altánkov, poľovníckych posedov, pergoly, terasy ale i výroba vtáčích búdiek, psích búd a mnoho ďalšieho.

V našej ponuke nájdete drevo a obkladový materiál, ktorý priamo vyrábame. Samotné lamely sa ďalej delia to kvalitatívnych tried, ktoré sú delené na triedy AB a C, čomu zodpovedá aj použitie. Klasická interiérová plocha bez problémov umožní použitie nižších tried, zatiaľ čo na exteriér by mala byť použitá tá najvyššiaIde výhradne o kvalitný drevo-materiál, ktorý spĺňa tie najvyššie nároky. Všetky obkladové palubovky dodávame vo stopercentne prírodnom stave, preto ich odporúčame ošetriť vhodným náterom na drevo, ktoré máme v ponuke. Okrem iného nájdete u nás aj kvalitné farebné odtiene a danú farbu si môžete u nás zakúpiť. 

 

Pripravujeme pre Vás novú kategóriu s novými produktmi. 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.