Autoprepravník Pongratz L-AT 400 T-K, 3000 kg

Kód: 522
Značka: Pongratz
€5 343 / ks €4 452,50 bez DPH
Na dotaz

Detailné informácie

Podrobný popis

Skvelý prepravník automobilov od známej rakúskej firmy Pongratz. Má nízko položené ťažisko vďaka kolesám s rozmermi 195/55/R10C. Súčasťou jeho funkcií je aj vyklápacia ložná plocha a držiak rezervy aj s rezervným kolesom v cene. Oporné koliesko Winterhoff, 2 kusy dorazov kolies, držiak navijaka, nájazdy. Má vynikajúce jazdné vlastnosti - a je to jeden z najpredávanejších auto-prepravníkov na trhu.

Technické vlastnosti: 

  • celková hmotnosť: 3 000 kg
  • úžitková hmotnosť: 2 449 kg
  • ložná plocha: 400 x 201 cm
  • celkové rozmery: 557 x 201 cm
  • pneumatiky: 195/55/R10C
  • brzdený: áno
  • konštrukčná rýchlosť: 100 km/h
  • oporné koliesko: áno 

Dodatočné parametre

Kategória: Prívesné vozíky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3 kg
Celková hmotnosť: 3000 kg
Peumatiky: 195/55/R10C
Brzdený : áno
Výrobca: Pongratz
Predajca: Daniel Vavrek - DANO
Konštrukčná rýchlosť: 100 km/h
Oporné koliesko: áno

Sme oficiálny predajcovia prívesných vozíkov už vyše 20 rokov! Región orava. Najlepšie ceny na trhu! 

Štyri desaťročia skúseností s výrobou prívesov

Pongratz, založený v r. 1971 v rakúskom Štajersku, je jedným z popredných výrobcov prívesov za osobné automobily.

Okrem komplexného základného sortimentu, ktorý okrem iného zahŕňa nízkoplošinové prívesy, vysokoplošinové prívesy sklápacie prívesy, transportéry automobilov a člnov, ponúka Pongratz navyše širokú paletu príslušenstva a možnosť výroby na zvláštnu objednávku.

Hlavné sídlo spoločnosti Pongratz Trailer Group GmbH sa nachádza v rakúskom Trabochu. Dcérska spoločnosť Pongratz Trailer Group na Slovensku sa nachádza v Modre.

V súčasnosti tvorí podiel exportu asi 45 %. Pongratz je najväčšou firmou na rakúskom trhu a je aktívny predovšetkým v nemecky hovoriacich krajinách (Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko) a so svojimi odbornými partnermi disponuje širokou sieťou obchodných, servisných a predajných pobočiek s orientáciou na zákazníkov.

Funkčnosť, bezpečnosť a jazdný komfort

Vysoké úžitkové zaťaženie, jednoduchá manipulácia, stabilita a bezpečnosť ako aj komplexný sortiment a vysoký komfort jazdy s prívesom sú niektoré z dôvodov trvalého úspechu značky Pongratz.

Široký sortiment obsahuje prívesy pre zákazníkov s najrôznejšími potrebami, od súkromných osôb po komerčnú sféru. Sofistikované výrobky, výber materiálov a priebežná kontrola kvality sú zárukou osvedčenej kvality firmy Pongratz.

Kvalifikovaní pracovníci na všetkých pobočkách zabezpečia, aby aj v budúcnosti vznikali prémiové výrobky s najvyššou kvalitou.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie