• 1 z 4
 

Autoprepravník Pongratz L-AT 400 T-K, 3000 kg

 
Dostupnosť Na dotaz
€4 090 / ks
   
Kód tovaru 522
Značka Pongratz
Kategória Prívesné vozíky
Záruka 2 roky
 

Skvelý prepravník automobilov od známej rakúskej firmy Pongratz. Má nízko položené ťažisko vďaka kolesám s rozmermi 195/55/R10C. Súčasťou jeho funkcií je aj vyklápacia ložná plocha a držiak rezervy aj s rezervným kolesom v cene. Oporné koliesko Winterhoff, 2 kusy dorazov kolies, držiak navijaka, nájazdy. Má vynikajúce jazdné vlastnosti - a je to jeden z najpredávanejších auto-prepravníkov na trhu.

Technické vlastnosti: 

  • celková hmotnosť: 3 000 kg
  • úžitková hmotnosť: 2 449 kg
  • ložná plocha: 400 x 201 cm
  • celkové rozmery: 557 x 201 cm
  • pneumatiky: 195/55/R10C
  • brzdený: áno
  • konštrukčná rýchlosť: 100 km/h
  • oporné koliesko: áno 
Hmotnosť 3 kg
Celková hmotnosť 3000 kg
Peumatiky 195/55/R10C
Brzdený áno
Výrobca Pongratz
Predajca Daniel Vavrek - DANO
Konštrukčná rýchlosť 100 km/h
Oporné koliesko áno

Sme oficiálny predajcovia prívesných vozíkov už vyše 20 rokov! Región orava. Najlepšie ceny na trhu! 

Štyri desaťročia skúseností s výrobou prívesov

Pongratz, založený v r. 1971 v rakúskom Štajersku, je jedným z popredných výrobcov prívesov za osobné automobily.

Okrem komplexného základného sortimentu, ktorý okrem iného zahŕňa nízkoplošinové prívesy, vysokoplošinové prívesy sklápacie prívesy, transportéry automobilov a člnov, ponúka Pongratz navyše širokú paletu príslušenstva a možnosť výroby na zvláštnu objednávku.

Hlavné sídlo spoločnosti Pongratz Trailer Group GmbH sa nachádza v rakúskom Trabochu. Dcérska spoločnosť Pongratz Trailer Group na Slovensku sa nachádza v Modre.

V súčasnosti tvorí podiel exportu asi 45 %. Pongratz je najväčšou firmou na rakúskom trhu a je aktívny predovšetkým v nemecky hovoriacich krajinách (Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko) a so svojimi odbornými partnermi disponuje širokou sieťou obchodných, servisných a predajných pobočiek s orientáciou na zákazníkov.

Funkčnosť, bezpečnosť a jazdný komfort

Vysoké úžitkové zaťaženie, jednoduchá manipulácia, stabilita a bezpečnosť ako aj komplexný sortiment a vysoký komfort jazdy s prívesom sú niektoré z dôvodov trvalého úspechu značky Pongratz.

Široký sortiment obsahuje prívesy pre zákazníkov s najrôznejšími potrebami, od súkromných osôb po komerčnú sféru. Sofistikované výrobky, výber materiálov a priebežná kontrola kvality sú zárukou osvedčenej kvality firmy Pongratz.

Kvalifikovaní pracovníci na všetkých pobočkách zabezpečia, aby aj v budúcnosti vznikali prémiové výrobky s najvyššou kvalitou.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.