Podhorské balíkované seno

Naše balíkované seno je vypestované z toho najkrajšieho prostredia na Slovensku - ORAVA. Je tu vysoká čistota ovzdušia a predovšetkým naše polia sa nachádzajú ďaleko od ciest či miestnych komunikácií. Jedná sa teda o vysoko kvalitné BIO seno. Naším balíkovavaným senom neopovrhne ani jedno hospodárske zviera či lesná zver. 

Uloženie balikovaného sena je v suchých a zakrytých skladoch, vďaka čomu majú nízky obsah vody, zachovávajú si vysokú mieru vitamínov. 

Na uskladnenie balíkovaného sena a slamy je potrebná aj kvalitná plachta. Je to jednoduché a lacné riešenie na uskladnenie sena a slamy počas zlého počasia či jednoduché uloženie. Je to plachta FLIS - vláknina Flortex 55/160 v rôznych dostupných rozmeroch. 

Balíkované seno a slama sú dostupné v rôznych okrúhlych balíkoch s priemerom cca 125 cm. 
Možný osobný odber po dohode v akýkoľvek termín a čas, možnosť naloženia nakladačom na auto, príves, či kamión.
Možnosť dovozu po celom Slovensku a Nemecku.  


Unser Heuballen stammt aus der schönsten Umgebung der Slowakei - ORAVA. Es gibt eine hohe Luftreinheit und besonders unsere Felder sind weit entfernt von Straßen oder lokalen Straßen. Es ist daher ein hochwertiges Bio-Heu. Kein einziges Nutztier oder Waldtier verachtet unser Heuballen.

Ballenheu wird in trockenen und überdachten Lagern gelagert, was bedeutet, dass sie einen niedrigen Wassergehalt haben und einen hohen Gehalt an Vitaminen aufweisen.

Heu wird in großen Rundballen mit einem Durchmesser von ca. 125 cm gepresst.
Mögliche persönliche Abholung nach Vereinbarung jederzeit und jederzeit, Möglichkeit des Ladens des Laders auf ein Auto, einen Anhänger oder einen LKW.
Möglichkeit des Imports in die gesamte Slowakei und nach Deutschland.

 

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

   
 • Ujo dano podhorské balíkované seno 1888 Kód: 441/BAL2
  Seno
  Skladom

  Seno je vysušená tráva. V priebehu sušenia dochádza k zníženiu obsahu vody z približne 70 - 90 % v zelenej tráve až na približne 3 - 8 % vody v sene. Pri sušení môže dochádzať k miernej fermentácii, ktorá zvyšuje kvalitu sena, nie je však podmienkou pre skrmovateľnosť sena.


  od €25 / ks
  Značka: DV
 • Vidly na baíkované seno slamu ujo dano (1) Novinka Tip Kód: 785
  Vidly na baíkované seno/slamu
  Skladom (5 ks)

  Kvalitné oceľové vidly na transport balíkovaného sena či slamy s nosnosťou až do 800 kg. 


  €182 / ks
     
  Značka: DV Záruka: 2 roky
 • Ujo dano plachta na seno Flortex 1 (3) Tip Kód: 453/9-8
  Plachta na seno a slamu
  Skladom (8 ks)

  Ak nemáte halu alebo senník na uskladnenie sena alebo slamy, ponúkame Vám lacné a jednoduché riešenie.


  od €215 / ks
  Značka: DV Záruka: 1 rok

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.