• 1 z 12
 

Box na náradie s krytom 160 x 230 x 120 mm

 

Úložný box na náradie s vrchným otváracím krytom, ktorý chráni obsah boxov pred zašpineným či stratou. 

€3,50 / ks
Značka Prosperplast
Kategória Jednotlivé časti ogranizérov
Záruka 2 roky
Zvoľte variant
Box na náradie s krytom 160 x 230 x 120 mm ujodano (5) Kód tovaru 662/CIE Farba: Čierna Do týždňa (> 10 ks) €3,50 / ks
   
Box na náradie s krytom 160 x 230 x 120 mm ujodano (12) Kód tovaru 662/CER Farba: Červená Do týždňa (> 10 ks) €3,50 / ks
   
 

Prezentovaný box na náradie predstavuje praktické a estetické riešenie so širokým spektrom aplikácií. Sú ideálne na uskladnenie bežného malého tovaru v sklade, dielni, garáži alebo na vystavenie tovaru v obchode.Vďaka premyslenému dizajnu sa dajú ukladať na seba alebo pripevňovať na stenu pomocou špeciálnych prúžkov alebo montážnych dosiek na všetky typy stien v našej ponuke. 

Špeciálny obal chráni obsah v boxe pred prachom, umožňuje vám pohybovať kyvetou bez rizika vysypania obsahu. 

Rozmery: 

  • dĺžka: 230 mm 
  • šírka: 160 mm 
  • výška: 120 mm 

Vďaka našim vybraným setom určite nájdete ten správny sortiment, ktorý vám umožní zorganizovať alebo lepšie usporiadať garáž, sklad alebo dielňu. Naše dlhoročné skúsenosti nám umožňujú garantovať vysokú kvalitu výrobkov predávaných za najnižšie ceny. Máme tiež veľa produktov dostupných iba u nás. Naše dielenské súpravy s rukoväťami a kyvety umožňujú vďaka vysokej kvalite použitých materiálov veľmi dlhú životnosť.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.