• 1 z 12
 

Box na náradie s krytom 120 x 195 x 90 mm

 

Sú ideálne na uskladnenie bežného nákladu v sklade, dielni, garáži. Praktický kryt sa jednoducho otvára a chráni obsah pred poškodením! 

€2,50 / ks
Značka Prosperplast
Kategória Jednotlivé časti ogranizérov
Záruka 2 roky
Zvoľte variant
Box na náradie s krytom 120 x 195 x 90 mm ujodano (6) Kód tovaru 659/CIE Farba: Čierna Do týždňa (> 10 ks) €2,50 / ks
   
Box na náradie s krytom 120 x 195 x 90 mm ujodano (12) Kód tovaru 659/CER Farba: Červená Do týždňa (> 10 ks) €2,50 / ks
   
 

Sú ideálne na uskladnenie bežného nákladu v sklade, dielni, garáži alebo na vystavenie tovaru v obchode. Vďaka premyslenému dizajnu sa dajú uskladniť na seba alebo pripevňovať na stenu pomocou špeciálnych prúžkov alebo montážnych dosiek. Špeciálny obal chráni objekty pred prachom, umožňuje vám pohybovať kyvetou bez rizika vysypania obsahu. 

Rozmery: 

  • dĺžka: 195 mm 
  • šírka: 120 mm 
  • výška: 90 mm 

Vďaka našim vybraným setom určite nájdete ten správny sortiment, ktorý vám umožní zorganizovať alebo lepšie usporiadať garáž, sklad alebo dielňu. Naše dlhoročné skúsenosti nám umožňujú garantovať vysokú kvalitu výrobkov predávaných za najnižšie ceny. Máme tiež veľa produktov dostupných iba u nás. Naše dielenské súpravy s rukoväťami a kyvety umožňujú vďaka vysokej kvalite použitých materiálov veľmi dlhú životnosť.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.