Domáce zvieratá

20 položiek celkom
Pelech do klietky UjoDano modrá 1
€15,83 bez DPH
€19

Matrac - Pelech vhodný do klietky veľkosti S . 

Kód: 1905/IER
Matrac do klietky sivy UjoDano.sk
€36,67 bez DPH
€44

Matrac - Pelech vhodný do klietky veľkosti XXL . 

Kód: 1902/IER
Matrac do klietky sivy UjoDano.sk
€31,67 bez DPH
€38

Matrac - Pelech vhodný do klietky veľkosti XL . 

Kód: 1899/IER
Pelech pre psa UjoDano Modre labky 1
Novinka
€21,67 bez DPH
€26

Pelech / vankúšik pre psa poskytne Vášmu domácemu miláčikovi teplé a pohodlné miesto, do ktorého sa môže vždy schúliť.

Kód: 1896
Matrac do klietky sivy UjoDano.sk
Novinka
€27,50 bez DPH
€33

Matrac - Pelech vhodný do klietky veľkosti L . 

Kód: 1245/CIE
Pelech do klietky UjoDano modrá 1
Novinka
€23,33 bez DPH
€28

Matrac - Pelech vhodný do klietky veľkosti M . 

Kód: 1242/C
Hračka pre psa UjoDano.sk 11
Novinka
€4,92 bez DPH
€5,90

Hračka je vhodná na samostatnú hru, preťahovanie alebo aport. 

Kód: 071
Poťah na klietku pre psa M UjoDano.sk 1
€40,83 bez DPH
€49

Kryt na klietku - M. Veľmi odolný kryt z codury s možnosťou odkrytia z jednej až troch strán klietky podľa potreby. Kryt je v hornej časti vybavený otvorom s chlopňou, ktorá umožňuje posúvanie madla pri pohybe klietky. Zakrytie klietky zlepšuje jej surový vzhľad a zároveň poskytuje vášmu miláčikovi diskrétny prístrešok.

Kód: 1068
ohrádka pre psa UjoDano 1
€24,92 bez DPH
€29,90

Ohrádka pre zvieratá je ideálnym doplnkom na spanie, hranie alebo tréning.

Kód: 1033
ohrádka pre psa UjoDano 1
€45 bez DPH
€54

Praktická skladacia ohrádka pre psov. 

Kód: 1030
Klietka XXL Spevnaná 1
€87,50 bez DPH
€105

Multifunkčná kovová klietka pre domáce zvieratá s dvoma vchodmi. Prémiová verzia, konštrukcia so zvýšenou pevnosťou.

Kód: 1024
klietka na kolieskach L 1
€170,83 bez DPH
€205

Chovateľská klietka pre aktívne psy, veľmi pevná oceľová konštrukcia na kolieskach.

Kód: 1021
M : 2
€29,17 bez DPH
€35

Kovová skladacia / transportná klietka pre zvieratá - S -60x41x50cm.

Kód: 962
Prepravka Bracco 1
Tip
od €70,83 bez DPH
od €85

Transportéry Bracco boli špeciálne navrhnuté a vyrobené z najlepších talianskych plastov tak, aby cestovanie autom bolo rovnako pohodlné pre vás aj vášho domáceho maznáčika.

Kód: 498/S -
prepravná taška flowers 1
Novinka
€23,33 bez DPH
€28

Elegantná a pohodlná taška na prepravu malých zvierat, vyrobená z veľmi pevného a odolného materiálu. Vhodná na prepravu psov, mačiek, králikov a iných zvierat.

Kód: 492/MOD
Hore
Ďalšie produkty

V našej ponuke nájdete všetko potrebné, čo by nemalo chýbať dobrému chovateľovi a milovníkovi domácich zvieratiek. Predovšetkým sa zameriavame na psy a mačky. Zameriavame sa predovšetkým na škrabadlá pre mačky, pelechy, postele pre psov a mačky, klietk


Transportéry a klietky 

Transportéry: Plastové transportéry sa ľahko čistia, sú dostupné v rôznych veľkostiach. 
Prútené boxy: Klasické prútené prepravky, vyzerajú skvele a sú vhodné aj ako miesto na spanie a odpočinok.
Prepravné vaky: Prepravné vaky vyrobené z textilných materiálov sú mimoriadne ľahké a praktické, pretože sa dajú skladať a skladovať bez toho, aby zaberali veľa miesta. Tento transportér so správnou hmotnosťou môžete zobrať so sebou do kabíny lietadla.
Mačky sú chúlostivé stvorenia, ktoré zvyčajne reagujú nesmelo, alebo dokonca panikársky, keď musia cestovať v transportéri. Na pomoc svojmu miláčikovi v tejto stresovej situácii môžete použiť nasledujúce tipy:

Transportér mačiek: Pomôžte mačke vytvárať pozitívne spomienky súvisiace s transportérom. Niekoľko hodín pred cestou ho umiestnite na miesto, kde mačka ráda zostane, a zariadte si ho pre útulný deň.
Preprava autom: Citlivý rovnovážny orgán spôsobuje, že mačky sú citlivé na závraty a nevoľnosť. Upevnite transportér do auta čo najpevnejšie, dávajte pozor na čerstvý vzduch, ale vyhnite sa prievanu.


Škrabadlá pre mačky
Dôvody, prečo Vy a Vaša mačka budete milovať stromy - škrabadlá: 

  • Strom: bude udržiavať vašu mačku aktívnu po celý rok, čím sa zníži riziko obezity, nadváhou a problémov s kĺbmi.
  • Škrabadlá umožňujú mačke cvičiť celé telo. Odporúčajú sa predovšetkým pre zvieratá, ktoré trávia veľa času v interiéri.
  • Škrabadlá: je ideálna na cvičenie po dlhom zdriemnutí. Vaša mačka nebude vedieť, čo je nuda!
  • Mačky budú silné a zdravé.
  • Mačka môže byť miestom pri samote vašich štvornohých priateľov! Mačky označujú svoje územie tým, že zanechávajú zápach a škrabance. Mačací strom umožní vašej mačke uspokojiť tieto prirodzené inštinkty.

Tipy, ktoré vám pomôžu vybrať ten správny strom mačiek:
Pri výbere mačacích stromov venujte pozornosť niektorým dôležitým prvkom, ako sú materiál, tvar, veľkosť a výnimočná kvalita, ktorú môže vaša mačka potrebovať.

  • Materiál: škrabadlo môže byť vyrobené z prírodného alebo plastového materiálu alebo z kombinácie oboch. Vertikálne stĺpiky sú vyrobené z prírodného sisalu.
  • Stabilita: Vyberte si škrabadlá, ktoré sú stabilné a neohýbajú sa. Najlepšie je pripevniť mačací strom na stenu.
  • Veľkosť: Ideálny strom mačiek by mal byť dostatočne vysoký, aby sa vaša mačka mohla voľne natiahnuť.
  • Množstvo: Máte viac ako jednu mačku? Je lepšie kúpiť pár škrabadiel, čo zabráni konkurencii medzi mačkami.
  • Tvar: Vyberte si správny tvar, ktorý bude vyhovovať potrebám vášho domáceho maznáčika.


Ďalšie praktické tipy:
Ak Vám mačka škriabe nábytok: môžete ju nastriekať vôňou alebo olejom s mentolom alebo citrusovou poznámkou. Zviera zostane mimo voňavých povrchov.

Čas sa pobaviť: Ak pripevníte malé predmety na lano k vrcholu škrabadla, určite ich pobavíte na celé hodiny. 


Postele pre psov: pohodlie a štýl pre vášho psa
Postele pre psov, ktoré nájdete v našej ponuke, sú pohodlné, štýlové a dostupné za priaznivú cenu. . Pre dobrý nočný spánok je potrebná pohodlná posteľ: Toto tvrdenie platí rovnako pre psov, ako aj pre človeka. V našom internetovom obchode pre zvieratá ponúkame široký výber postelí a košov, ktoré zaisťujú najvyššie pohodlie, ktoré si váš pes zaslúži na konci dlhého dňa alebo obvyklého popoludňajšieho spánku. Naše postele pre psov sú k dispozícii v rôznych tvaroch a veľkostiach a sú vyrobené z rôznych materiálov. Široký výber zaručuje, že nájdete produkt, ktorý uspokojí vás aj vášho domáceho maznáčika.Postele pre psov sú skvelými miestami, kde sa pes môže skryť, keď cíti potrebu byť sám. Postele sú priestranné a pohodlné a poskytujú psovi vlastný uhol, v ktorom sa bude cítiť bezpečne.Vyvýšené postele neležia priamo na chladnej podlahe a sú tiež ľahko prístupné chorým a slabým psom. V našej ponuke prútených košov nájdete výrobky, ktorých klasický vzhľad vnesie do izieb osobitnú atmosféru a pes sa bude stále cítiť pohodlne. 


Transportéry a psie klietky
Urobte si výlet so psom príjemným a ľahkým.
V internetovom obchode pre psov nájdete široký výber prepravných tašiek pre psov. Prepravné vaky pre psov sú vyrobené z vysoko kvalitných, bezpečných materiálov pre psov s vysokou pevnosťou. Vaky sú pohodlné pre psa aj majiteľa, ktorý musí vrece vložiť do auta alebo si ho vziať so sebou.

Ak veľa cestujete so svojím domácim miláčikom, je to vynikajúci nápad vybaviť ho prepravcom alebo prepravnou klietkou.
Pred ich nákupom venujte pozornosť niekoľkým problémom:

Veľkosť: Zmerajte výšku psa od labiek po hlavu a dĺžku od hlavy po špičku chvosta. Ideálna veľkosť transportéra je taká, v ktorej bude o 15 cm vyššia a dlhšia ako pes. Domáce zviera sa potom môže voľne pohybovať.
Materiál: ponúkame vám výber z troch druhov dopravníkov: nylon, kov alebo plast:
Nylonový prepravný vak je ideálny na krátke výlety a v ňom môže pokojne spať. Vďaka mäkkému čalúneniu je veľmi pohodlný. Transportné vrecko z nylonu by sa malo pravidelne čistiť od vlasov a pachov.
Kovová prepravná klietka je veľmi stabilná, trvanlivá a poskytuje v horúcich mesiacoch čerstvý vzduch. Môže sa používať vonku, ak to počasie umožňuje. Nemusí sa čistiť často. Kovové klietky sú ťažšie ako plastové transportéry.
Plastový transportér pre psov je najvhodnejší pre leteckú dopravu. Ľahko sa čistí, ľahší ako kovové prepravné klietky, ale nie je tak odolný. V lete nie je cirkulácia vzduchu v plastovom dopravníku veľmi dobrá, ale v zime je veľmi teplá.
Klietka pre psov
Vraciate sa z práce a nájdete pokousanú obuv, roztrhané stránky kníh, prevrátené kvetináče a poškodené elektronické vybavenie a pes už čaká na vašu reakciu chvostom pod chvostom a ospravedlneným výrazom? 
Riešením pre vás bude klietka pre psov, v ktorej budete môcť uzamknúť problémového domáceho maznáčika, keď budete preč. Domáce klietky pre psov sú odolné, relatívne lacné a ľahko sa čistia. Svoju chovateľskú klietku môžete voľne vybaviť miskami s jedlom a vodou, prikrývkami, vankúšmi, brlohu - čokoľvek chcete.